Vítejte na stránkách TWIRLLO®. (Kvůli ukončení projektu, slouží již pouze k informačním účelům. Stránky již také nejsou na původní doméně s původním formátováním.)
Twirllo® je česká, originální, čistě textilní a díky tomu velmi flexibilní, skladná houpačka pro děti kolem věku 5ti let. Hodí se jak na venkovní tak i to domácí pohoupáníčko :-). Můžete ji jednoduše sbalit do jakékoliv tašky či batohu a vzít ji s sebou na výlet i dovolenou.

________________________________________


ČESKÁ =
Houpačku pro Vás vyrábíme s láskou našimi českými ručičkami.

ORIGINÁLNÍ = Twirllo je netradiční houpačka s velmi ojedinělými možnostmi použití. Houpačku využijete nejen za teplého a hezkého počasí venku, ale i například za chmurného, zimního počasí doma. Také si na ni můžete nechat vyšít skoro cokoliv podle Vašeho přání, ať už je to jméno či oblíbené zvířátko Vaší milované ratolesti :-). (Nebo kombinace obojího.) Díky tomu se každý kus houpačky Twirllo stává opravdovým a jedinečným originálem.

TEXTILNÍ = Kromě masivní, ocelové karabiny se šroubovací pojistkou (s nosností až 370kg max.), je houpačka "jen" čistě textilní, tudíž opravdu velmi skladná, použitelná téměř kdekoliv.

________________________________________


Jelikož má houpačka pouze jeden popruh k uchycení (místo obvyklých dvou), lze se na houpačce houpat i "netradičním"
a pro děti velmi zábavným způsobem a to točením/kroužením (viz. video níže).
Z toho plyne také název TWIRLLO = z angl. TWIRL = kroužit.

Nezapomínáme také na bezpečnost!

Zkoušky stanovených vlastností byly provedeny v akreditované laboratoři Institutu pro testování a certifikaci, a. s., Zlín, Česká republika v září a říjnu 2017.

Pro děti vyvíjíme houpačku tak, aby podněcovala přirozenou potřebu pohybu dětí. Prodáváme pouze výrobky, které bychom dali také svým vlastním dětem.

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře ZDE.

Děkujeme a přejeme Vám příjemné a zábavné houpání :-)